لوگو آریا کریستال

مدل پرده آویز جدید برای نقاط مختلف خانه

انواع مدل پرده آویز از زمان های گذشته تا امروز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند و شما می توانید از این پرده ها در قسمت های مختلف منزل خود استفاده نمایید و زیبایی طراحی دکوراسیون منزل تان را به کمک این پرده های خاص و شیک تکمیل نمایید. این پرده آویز ها علاوه بر زیبایی و دیزاین منزل شما برای جدا کردن قسمت های مختلف خانه استفاده میشوند. انتخاب پرده آویز ها باید براساس محیط و فضای خانه، میزان نور و نوع دیزاین و رنگبندی خانه شما انجام شود. هر چند سلیقه هم در انتخاب آن ها بسیار دخیل میباشد و با این وجود تنوع طرح و رنگبندی این پرده بسیار زیاد میباشد و شاید یکی از دلایل محبوبیت آن ها هم همین باشد.

مطالب مفید دیگر : پرده کریستالی

انواع مدل پرده آویز با طرح و رنگ های زیبا

همانطور که گفتیم پرده آویز ها دارای رنگ و طرح های بسیار زیادی میباشند و از همین رو محبوبیت بالایی نیز دارند. همچنین بسیاری از مدل های پرده آویز ها ساده و بدون هیچ طرح خاصی هستند و بیشتر برای خانه های مدرن استفاده میشوند. این نوع پرده ها در صورتی میتوانند زیبایی خودشان را نمایان کنند که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون محیط انتخاب شوند. البته باید گفت که پرده های بدون طرح و ساده باعث بزرگ تر نشان دادن خانه میشوند و نور محیط را نیز افزایش میدهند.

از پرده های ریسه ای در منازل بیشتر برای ورودی آشپزخانه، راهرو و مرز بین بخش های مختلف استفاده میشود. همینطور از آن ها در تالار ها، مغازه ها و سالن ها بسیار استفاده میشود. در ادامه شما میتوانید طرح های مختلف این پرده ها را در سایت آریا کریستال مشاهده کنید. در این پرده آویز ها از کریستال های شفاف و درجه یک استفاده شده است و همچنین بسیار مقاوم نیز میباشند. کیفیت و مقاومت ریسه ها نیز بسیار بالا میباشند و به چوب پرده های فلزی متصل شده اند. شما نیز میتوانید انواع ریسه و دانه های کریستال را در سایت ما مشاهده کنید.

انتخاب پرده آویز برای آشپزخانه

انتخاب مدل پرده آویز برای آشپزخانه ها باعث میشود که زیبایی و جذابیت دکوراسیون آن ها دو چندان شود. از پرده های ریسه ای بیشتر در ورودی ها، اوپن و پنجره های آشپزخانه استفاده میشود. انتخاب پرده آویز برای آشپزخانه ها بر اساس طرح کابینت ها و ابعاد پنجره و راهروی آن انجام میشود. همچنین از پرده های ساده برای آشپزخانه های مدرن استفاده میگردد اما با گذشت زمان و به روز شدن طرح ها ممکن است مجبور به تعویض آن ها شوید. بنابراین انتخاب پرده های کریستالی و از این قبیل باید با دقت انجام شود تا به جذابیت آشپزخانه شما کمک کند. در ادامه میتوانید مدل های مختلف و جدید این پرده ها را در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

مطالب مفید دیگر : 10 مدل برتر پرده کریستالی در سال 2021

اگر به دنبال پرده ای جذاب و دلنشین برای خانه خود هستید، پرده های کریستالی یک انتخاب بسیار مناسب و درست برای شما هستند. شما میتوانید انواع مدل های مختلف این پرده ها را در سایت ما مشاهده نمایید. مدل های شیک و بسیار جذاب پرده آویز ها از قبیل پرده های کریستالی هلالی، ساسانی، آبشاری، آریانا و مدل های کوتاه بلند را با بهترین کیفیت و قیمت میتوانید از وبسایت ما خریداری کنید که باعث زیبایی منزل شما شوند. البته به طور کلی این پرده ها فقط مخصوص خانه ها نیستند و از آن ها میتوان در تالار ها، آتلیه ها، بوتیک ها و سالن های زیبایی و از این قبیل نیز استفاده نمود. البته اندازه ریسه و نوع کریستال های استفاده شده در پرده ها با توجه به کاربرد و مکانی که در آن مورد استفاده قرار میگیرند متفاوت خواهد بود.

امیدواریم با دیدن طرح های مختلف پرده آویز ها تصمیم به انتخاب یک پرده شیک و ایده‌آل برای خانه خود گرفته باشید. در صورتی که به دنبال یک پرده کریستالی زیبا و جذاب برای منزل خود میباشید، میتوانید مدل های مختلف و شیک پرده های کریستالی را در سایت ما مشاهده نمایید. گروه آریا کریستال مدل ها و طرح های مختلف و بسیار زیبای پرده آویز ها را تولید و با بهترین قیمت به فروش میرساند. همچنین مجموعه ما برای تولید این نوع پرده ها از انواع مختلف کریستال های تراش خورده و نخ ها و مواد با کیفیت استفاده میکند. برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید در قسمت تماس با ما ارتباط بر قرار کنید. شما نیز میتوانید مدل های جدید پرده کریستالی را در سایت ما مشاهده نمایید.