لوگو آریا کریستال

پرده ریسه ای و انواع آن

مهم ترین چیزی که در دکوراسیون و طراحی منزل شما نقش دارد سلیقه شما میباشد و انتخاب اجزای مختلف خانه شما نیز در زیبایی منزلتان بسیار تاثیرگذار میباشد. نوع چینش وسایل، رنگبندی، سبک طراحی خانه و نورپردازی از عواملی هستند که ظاهر خانه شما را زیبا میکنند. همینطور پرده ها یکی از مهم ترین اجزایی میباشند که منزل شما را تزئین میکنند. پرده های ریسه ای نیز یکی از مدل های شیک و بسیار زیبا در بین انواع پرده ها میباشند که محبوبیت بالایی در بین مردم دارند. این نوع پرده ها مدل های مختلفی دارند که در ادامه به بررسی جدید ترین نوع آن ها خواهیم پرداخت.

پرده آویز

پرده ریسه ای نخی

یکی از محبوب ترین مدل های پرده ها، پرده های ریسه ای نخی میباشد که طرفداران زیادی دارد. این نوع پرده ها معمولا از نخ پنبه، پلی استر و الیاف های مختلفی ساخته میشوند و همچنین طرح، رنگ، مدل و ابعاد متفاوتی نیز دارند. قابل شست و شو بودن این نوع پرده ها از ویژگی های مهم آن ها میباشد.

پرده ریسه ای کریستالی

پرده کریستالی هم یکی از مدل های بسیار زیبا و محبوب این نوع پرده ها میباشند که در بیشتر در راهرو ها و ورودی آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرند. در ساخت این نوع پرده ها همانطور که از نامش پیداست، از گوی و دانه های تراش خورده کریستالی استفاده شده است. کریستال های استفاده شده در این پرده ها متفاوت میباشد و انعکاس نور توسط آن ها باعث زیبایی محیط خانه میشود.

پرده ریسه ای کریستالی

پرده ریسه ای چوبی

در ساخت این نوع پرده ها از مهره ها و دانه های چوبی کوچک استفاده میشود. همچنین شکل و سایز این دانه های چوبی میتواند متفاوت باشد و رنگ های استفاده شده در آن ها اغلب قهوه ای میباشند. از ویژگی های مهم این مدل پرده ها میتوان به سبک بودن آن ها اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی دیگر : معرفی انواع لوستر کریستالی

پرده ریسه ای چوبی

قیمت پرده های ریسه ای

همانطور که گفتیم پرده های ریسه انواع و مدل های مختلفی دارند. هزینه تهیه این پرده ها به عوامل مختلفی از جمله کریستال، الیاف و دانه های بکار رفته در آن ها و همچنین سایز و ابعاد شان بستگی دارد. معمولا مدل پرده متناسب با محیط خانه تعیین میگردد و از این رو قیمت آن ها هم فرق میکند. شما میتوانید انواع مختلف این نوع پرده ها را در سایت ما با قیمت عالی مشاهده نمایید و بیشتر با مدل های مختلف آن ها آشنا شوید.

کلام آخر

احتمالا شما هم تا کنون که این مقاله را مطالع کرده اید نظرتان به پرده های ریسه ای جلب شده است و قصد تهیه آن را برای منزل خود دارید. این پرده ها بسیار در تزئین و زیبایی ظاهر خانه تاثیر دارند و هر کدام از مدل های آنها جذابیت خودشان را دارند. استفاده از هر کدام از این مدل ها بستگی به سلیقه و دکوراسیون خانه شما دارد. شما میتوانید در سایت ما انواع مختلف این پرده ها را مشاهده کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و در صورت تمایل آن ها را با قیمت عالی خریداری کنید.

مطالب مفید : مدل های جدید پرده کریستالی